360-kraadine virtuaaltuur

UUT MOODI VARA ÜLEVAATUS!

Öeldakse, et eristu või sure. Ilmselgelt on sõna otseses mõttes tegu liialdusega, kuid eristumise aspekt on sellegipoolest ülimalt oluline, seda ka kinnisvarakuulutuste puhul. Sellest tulenevalt hakkasime natuke aega tagasi tegema vingeid kõrgkvaliteetseid 360-kraadiseid virtuaaltuure. Tegu on suurepärase võimalusega teha koos huvilisega varale tiir peale, olenemata poolte asukohast ja/või ajast.
Virtuaaltuuri näide:

Aga miks ikkagi teha virtuaaltuur?

  • Silmapaistvus ja eristumine teistest kuulutustest -> kiirem tee müügi/üürini;
  • Huviline saab varast oluliselt detailsema ülevaate kui pelgalt fotode näol;
  • Inimeste aja väärtustamine, seda nii ostja, müüja kui ka maakleri vaatevinklist. Teises punktis toodud põhjusel saab huviline hõlpsamini selekteerida sobivamad ja meeldivad varad, mida vaatama minna;
  • Virtuaaltuuri abiga on võimalik koos huvilisega internetis varaga tutvuda, liikudes objektil ringi, suumides detaile ja arutada võimaliku uue kodu üle. Ehk siis uutmoodi/alternatiivne variant traditsioonilisele vara vaatamisele;
  • Tuuriga koos valmib erilahendus sotsiaalmeedia tarbeks (vt näidet SIIT).
Lisaks teeme ka peeneid ja edevaid fotosid. Taas on peamine eesmärk halle ja konservatiivseid kuulutusi täis portaalides eristuda.
Vaata fotode näiteid siit (liigu nooltega):
PAKKUMINE 1 :
Anna meile oma vara müüki või üüri ja teeme sulle turul 200–300 € väärt (turuhind oleneb vara suurusest) virtuaaltuuri + ülal nähtud stiilis fotod + ruumiplaani LISATASUTA!

PAKKUMINE 2:
Mõistagi on võimalik meilt virtuaaltuuri ja/või fotosid ka tellida. Kirjuta info@kaanon.ee ja teeme ära! Või siis võta ühendust alloleva vormi kaudu.

Võta meiega ühendust


Email again:
Otsi pakkumisi
Vali objekti tüüp
Kõik objekti tüübid
Korter
Maja
Majaosa
Suvila
Äripind
Maa