Korter, Tartu linn, Tartu maakond

Kogre tee 4, Veeriku

Hind: 120000
1804.51 €/m2

tehing müük
korrus 4/5
omandivorm Korteriomand
suurus 66.5m2
ruumide arv 3
valmidus Vajab renoveerimist
ehitusmaterjal Paneelmaja
ehitusaasta 1975
küte Keskküte
objekti ID 117363
Katastrinumber 94901:005:0705

Varia

  • Rõdu
  • Vann
  • Elekter
  • Trepikoda lukus
  • Vesi
  • Eraldi WC ja vannituba
  • Eraldi toad
Tartu linna piiril, Viljandi ringi ja Lõunakeskuse kõrval asuv rekonstrueeritud korterelamu. Korteri omaniku poolt on renoveerimislaen tasutud! Korteri juurde kuulub keldriboks.

PLANEERING/KORTER
Planeeringult koosneb suurest ja avarast esikust, köögist pääsuga rõdule, mis on kaheosaline. Lisaks avar elutuba, magamistoad, millest ühel on samuti pääs rõdule. Planeeringult läbi maja.

Korteris on vahetatud aknad, radiaatorid, korteriühistu poolt on vahetatud vee-ja kanalisatsioonipüstikud ja küttesüsteemid.

Korter vajab kaasajastamist. Võimalus kujundada oma soovidele.

KÕRVALKULUD
Kõige külmemal kuul, jaanuaris 2024 oli arve ca 137 eurot ja aprillis ca 81 eurot, vesi ja elekter vastavalt tarbimisele.

KORTERIÜHISTU
Korteriühistu poolt on teostatud rekonstrueerimistööd vahemikus 2017-2019 aastal, mille käigus teostati järgmised tööd: välisfassaad, trepikojad, sissepääsude uste vahetus, vee-ja kanalisatsiooni püstikute vahetus, katusetööd, akende vahetus.

Korterelamu kinnistu on hooldatud, parkimine on lahendatud maja ees asuval parkimisalal.

ASUKOHT
Korterelmu jääb haldusalalt Kambja valla alla, Räni külla. Ühistranspordi peatused ca 100 m, kortermaja kõrval asub IKEA mööblipood, toidupood Lidl. Meditsiiniettevõte Icosagen ja Lõunakeskus. Ühistransport teiste linnaosadega väga hea. Lisaks kergliiklusteed, mis ühendavad Tartu linna ja maakonna põnevate paikadega nagu Rahinge järv https://rahinge.ee/ ja Külitse paisjärv.

Haridusasutustest jäävad jalutuskäigu kaugusele erakool Tera, Tartu Tervishoiukõrgkool, Tartu Ülikooli teaduslinnaku õppehooned Biomedicum, Physicum, Chemicum, Tartu Ülikooli kliinikum.

---
SUPERSOODUSTUSED PANKADELT
Ostes endale kodu Kaanoni vahendusel, pakuvad pangad meie maakleri poolt panka saadetud vihje alusel kodulaenu lepingutasudele mitmeid soodustusi. Uuri lähemalt meie maaklerilt.

Tegu on finantsteenustega. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjatega.
---
KAANON KINNISVARABÜROO
28-aastase kogemusega kinnisvarabüroo. Meie kogenud maaklerid aitavad sind kinnisvaraalastes küsimustes.

Meie hindajad koostavad hindamisi pankadele ja teistele krediidiasutustele, kohtutele, finantsaruandluseks, müügihinna määramiseks, varalisteks vaidlusteks ning konsulteerivad vara väärtusega seotud küsimustes.

Kui soovid kinnisvara müüa või hinnata siis võta palun ühendust meie meeskonnaga: www.kaanon.ee/kontakt

Küsi infot

Email again: