Võta minuga ühendust: T: +372 550 3169 E: priit@kaanon.ee

Priit Saks

reg-nr KMR 26177

Priit on lõbus ja sotsiaalne sell. Seltskonna hing, nagu öeldakse. Temaga koos olles on üksjagu naeru nii Priidu enda kui ka teiste poolt (seda tihtipeale just tänu Priidule).

Pikalt Inglismaal elanud ning Londonis rahvusvaheliste suhete ja diplomaatia erialal kõrghariduse omandanud Priit on maaklerina tegutsenud viimased viis aastat. Maakleriameti puhul hindab ta eriti kõrgelt vaheldust ja rutiinivähesust. „Mulle meeldib, et saan ringi liikuda ning ei pea istuma ainult kontoris. Saan erinevate inimestega suhelda ja see sobib mulle. Ameti ebastabiilsusest tuleb aga üle olla ja lihtsalt tööd teha!“ ütleb Priit.

Priidu eredaim mälestus maaklerina on kohe esimene koostöö. „Vara omanik ütles, et sa murdsid minu jaoks maakleri kui ameti müüdi. Maakleriameti maine on paraku kehvapoolne, aga kui teha tööd pühendunult, siis peaks meie valdkonnas tunnustust jaguma. Kehtib vana tõde: head maaklerid tõstavad mainet, n-ö kilekotimaaklerid viivad seda alla,“ kirjeldab ta. „Aga klientidelt positiivset tagasisidet saada on tõesti tore. Head sõnad annavad jõudu juurde, utsitavad rohkem pingutama,“ lisab Priit.

Värsked
pakkumised

Tootmispind, Rapla vald, Rapla maakond  Uugivälja laut, Kuku küla 
Hind: 50000
Korter, Tallinn, Harju maakond  Oda 2, Põhja-Tallinna linnaosa 
Hind: 800
Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki 9a, Kristiine linnaosa 
Hind: 297
Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki 9a, Kristiine linnaosa 
Hind: 297
Büroopind, Tallinn, Harju maakond  Laki 9a, Kristiine linnaosa 
Hind: 297
Vaata kõiki minu objekte
Kirjuta Priidule
Email again:
Või helista
+372 550 3169