Võta minuga ühendust: T: +372 550 2436 E: ingrid@kaanon.ee

Ingrid Kullerkupp

kutsetunnistuse nr 169740

Tasakaalukal, rahulikul ja enda sõnul parandamatul optimistil Ingridil on hindajana staaži ca üheksa aastat. 

Enne kui Ingrid kinnisvarasektorisse sukeldus, asjatas ta koguni 16 aastat panganduses. Sellest 12 pikka aastat oli ta laenuhaldur ja -konsultant. Ehk siis kokkupuude kinnisvaravaldkonnaga on Ingridil nüüdseks juba väga pikaaegne.

Tihti arvatakse, et hinnangu valmimine on lühike töö – trükid paar numbrit Excelisse ja asjad jooksevad ise välja. Reaalsuses see nii pole. „Ühe hinnangu taga on ikka pikk analüüs, ei ole nii, et teed poole tunniga valmis ja voila. Samas on sellelaadset suhtumist ja arvamist inimeste poolt aastatega õnneks järjest vähemaks jäänud,“ sõnab meie hindamisekspert.

Ingridi arvates pole hindaja töö nii kuiv kui võib-olla pealtnäha paistab. „Muidugi on hindamistöös lisaks rutiinsetele asjadele ka palju huvitavat! Tüüpkorter võib olla küll kõige lihtsam ja tavapärasem, aga isegi seal võivad mingid nüansid hindamiseks huvitavad olla,“ ütleb ta.

Ingrid on pehmelt öeldes suur käsitööhuviline: „Kui ma hindaja ei oleks, siis tegeleksin igapäevaselt ilmselt käsitööga. Heegeldamine, kudumine, tikkimine, keraamika, õmblemine ... oskan ja naudin neid tegevusi!“

Kirjuta Ingridile
Email again:
Või helista
+372 550 2436