TOP 5x2: Detsembrikuu kõige populaarsemad varad

Kiikame õige, millised meie varad huvitasid teid jõulukuul kõige enam. Etteruttavalt võib öelda, et nii mõnigi on siin tabelis teist kuud järjest.

Kriteeriumid:

  • Kaanon Kinnisvara poolt vahendatavad müügi- ja üürikuulutused;
  • Paremusjärjestused selgusid kolme suurema portaali vaatamiste summana. Ehk et kui näiteks kv.ee puhul vaadati kuulutust 1100, kv24.ee-s 1200 ja city24.ee-s 1300 korda, siis kokku teeb see 3600 vaatamist ja just viimati nimetatud numbrit ka arvestasime;
  • Eesti kaardi lõime diagonaalis pooleks ja koostasime eraldi Põhja-Eesti (+ Läänemaa) ja Lõuna-Eesti esiviisikud;
  • Vaadeldud periood: 01.12–31.12.

Põhja-Eesti TOP 5

#1: Korter Tallinnas
- Müük
- Asukoht: Võidujooksu tn 7, Kurepõllu, Lasnamäe
- Hind: 22 500 €
- Suurus: 17 ruutmeetrit
Mis toimub? Teist kuud järjest hõivas Võidujooksu 7 asuv garaažiboks tabelis esimese koha, kuid endiselt on ta pakkumiste hulgas alles? No igal juhul mitte kauaks!
Garaaž on ümberehitatud ning tehtud toaks, kus on mõnus näiteks sõpradega aega veeta. Toas on põrandaküte, mis annab võimaluse omanikul temperatuuri vastavalt enda vajadusele reguleerida. Lisaks on paigaldatud mitmed riiulid, mis annavad võimaluse garaaži ka panipaigana kasutada. Et olemine õdusam oleks, on paigaldatud LED-valgustusribad. Valgust saab reguleerida nii puldist kui ka seina peal olevast paneelist.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/96930 

 

#2: Maja Tallinnas
- Müük
- Asukoht: Päikese puiestee 3, Nõmme
- Hind: 284 900 €
- Suurus: 214,7 ruutmeetrit

Kui sporditerminoloogiat kasutada, siis Päikese puiestee on saavutamas üha paremat vormi. Seda seetõttu, et novembrikuu neljandalt kohalt on nüüd tõustud esikolmikusse. Ja mitte pelgalt pjedestaalile, vaid auväärsele teisele kohale.
Maja asub 582-ruutmeetrisel pindalal ning seda ümbritseb väga ilus aed, mille kohal kõrguvad Nõmmele omased männid. Maja hoovipoolses osas on olemas väike abihoone asjade hoiustamiseks ning suur ja avar päikesepoolne väliterrass, mis võimaldab suveõhtutel privaatselt külalisi vastu võtta.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/99680

 

#3: Maja Tallinnas
- Müük
- Asukoht: Puu tn 9, Nõmme
- Hind: 120 000 €
- Suurus: 72,5 ruutmeetrit
Puu tänaval asuv majake on kolmandal kohal ka seekordses tabelis. Maja koosneb kahest kokkuehitatud korterist, mis moodustab ühe 72,5-ruutmeetrise 3-toalise korteri. Kohe maja kõrval on ühel pool privaatne grillimisnurk ning teises otsas puukuur, kuhu soovi korral saab ehitada näiteks sauna.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/96715

 

#4: Elamumaa Tallinnas
- Müük
- Asukoht: Rabaveere tn 10, Nõmme
- Hind: 143 000 €
- Suurus: 119 ruutmeetrit
Tegu on tabelis uue tulijaga. Nõmmeveere elamukrundid - tule ehita endale kodu Nõmme männimetsade ja spordiradade lähedale. Nõmmeveere arendus jääb Nõmme aedlinnaku ja metsamassiivi vahele, kus asuvad Nõmme-Harku spordi- ja terviserajad. Kesklinn on 15-minutilise autosõidu kaugusel. Naabruses asuvad lasteaiad ja koolid, Nõmme turg, kultuuri-, ostu- ja vabaajakeskused.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/100090

 

#5: Maja Saue vallas
- Müük
- Asukoht: Plomi, Ääsmäe küla
- Hind: 113 000 €
- Suurus: 88,5 ruutmeetrit
Sarnaselt Rabaveerele teeb ka kõnealune maja siinkohal oma debüüdi. Tegu on 2-korruselise majaga, mille puhul esimesel korrusel on suur köök ahjuga, elutuba, dušš, WC ja tuba trepikojaga. Teisel korrusel on trepihall ja magamistuba. Kinnistu on 100% elamumaa.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/99940

---

Lõuna-Eesti TOP 5

1: Korter Tartu linnas

- Üür
- Asukoht: Pärna 29, Ülejõe
- Hind: 260 €
- Suurus: 30 ruutmeetrit
Lõuna-Eesti esiviisiku moodustavad ainult uued tulijad. Kõige huvipakkuvam oli teie jaoks Pärna tänava ühetoaline üürikorter. Korter on väga valgusküllane. Korterisse jääb sisse kogu fotodel näha olev mööbel. Parkimine maja juures tasuta.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/99830

 

2: Korter Tartu linnas

- Müük
- Asukoht: Laseri 4, Ränilinn
- Hind: 149 900 €
- Suurus: 90 ruutmeetrit
Kaasaegne avatud planeeringuga korter, mis sisaldab soklikorrusel asuvat panipaika ja omab rõdu suurusega 13 m². Korteris on ka elektrikerisega saun.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/99505

 

3: Maja Võru vallas

- Müük
- Asukoht: Vana-Saaluse, Võrumaa
- Hind: 20 000 €
- Suurus: 434 ruutmeetrit
Vana-Saaluse koolimaja koos kõrvalhoonetega. Hoone ehitati 1878. aastal mõisateenijate majaks, 1928. aastal maja laiendati ja sinna tuli kool.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/96285

 

4: Korter Tartu linnas

- Müük
- Asukoht: F. Tuglase 9, Tähtvere
- Hind: 58 000 €
- Suurus: 38,8 ruutmeetrit
Ahiküttega kahetoaline korter renoveeritud korterelamus. Korterelamu remonditööde käigus on paigaldatud uus katus, soojustatud välisfassaad ja vahetatud aknad.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/97580

 

5: Maja Põlvamaal

- Müük
- Asukoht: A. Weizenbergi, Kanepi
- Hind: 63 000 €
- Suurus: 171,1 ruutmeetrit
Suure krundiga (3849 m²) kahekorruseline pooleliolev elamu ja abihoone suurusega ca 20m². Olemas kommunikatsioonid (tsentraalne vesi, kanalisatsioon, elekter). Sobib nii tulevaseks elamuks kui ka suvilaks.
Vaata lähemalt: https://kaanon.ee/pakkumised/98600 

Otsi pakkumisi
Vali objekti tüüp
Kõik objekti tüübid
Korter
Maja
Majaosa
Suvila
Äripind
Maa